Фен Valera Action 1800 (542.08)
Valera Action 1800 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valera Action 1800
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Valera Action 1800 1800 W Black Hair Dryer Black Hanging Loop 1800 W 86 mm | 140 zł |
Valera Action 1800 542.08 Zimny nawiew 1800W 3 prędkości nadmuchu 3 poziom | 179 zł |
Suszarka do włosów VALERA 542.08 | 199 zł |
Valera Action 1800 542.08 Zimny nawiew 1800W 3 prędkości nadmuchu 3 poziom | 199 zł |
VALERA suszarka action 1800 | 199 zł |
Додаткові функції і можливості фена Valera Action 1800:
- Дорожній фен
- Суміщений перемикач температура/потужність
РекомендуємоПорівняти в таблиці →