Suszarka Valera Swiss Nano 6300 Light (SN 6300 RC)
Valera Swiss Nano 6300 Light |
|
Wyposażony w system oczyszczania powietrza Sanify, technologię zoptymalizowanego przepływu powietrza Smart Airflow i cichy silnik Delta-Drive.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera Swiss Nano 6300 Light
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera - Swiss Nano 6300 Light profesjonalna joniczna suszarka do włosów - | 313 zł |
Valera Nano 6300 Light Suszarka do włosów 2000W | 483 zł |
Valera Swiss Nano SN 6300 RC Light Jonizacja Zimny nawiew 2200W 2 prędkośc | 549 zł |
Valera Swiss Nano 6300 profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją | 350 zł |
Valera Swiss Nano SN 6300 RC Light Jonizacja Zimny nawiew 2200W 2 prędkośc | 549 zł |
pokaż 3 oferty
Z komunikatu prasowego:
Turmalin to kamień półszlachetny. Pod wpływem wysokich temperatur potrafi wytwarzać jony. Zastosowanie turmalinu w suszarkach do włosów sprzyja zwiększonej produkcji jonów naładowanych ujemnie, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego nawilżenia. To z kolei pomaga w lepszej stylizacji i mniejszym uszkodzeniu włosów podczas suszenia.
PolecamyPorównaj w tabeli →