Фен Valera Swiss Silent Jet 8500 Light Ionic (SXJ 8500 RC)
Valera Swiss Silent Jet 8500 Light Ionic |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Valera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Valera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Valera Swiss Silent Jet 8500 Light Ionic
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Valera Swiss SILENT JET 8500 Ionic D SXJ 8500 RC | 430 zł |
Valera Swiss Silent Jet 8500 Ionic Rotocord profesjonalna suszarka do włos | 498 zł |
Suszarka do włosów VALERA Swiss Silent Jet SXJ8500DRC | 419 zł |
Valera suszarka do włosów silent jet 8500 ionic rc | 549 zł |
Valera Suszarka Do Włosów Silent Jet 8500 Ionic Rc | 610 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості фена Valera Swiss Silent Jet 8500 Light Ionic:
- Довжина шнура — 3 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →