Suszarka Valera 561.08/I
Valera 561.08/I |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera 561.08/I
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera Ionic Suszarka do włosów Excel 2000 Ionic ultra lekka 2000 Watt 556 | 185 zł |
Valera Excel 2000 Ionic Suszarki do włosów | 237 zł |
Valera Excel 2000 Ionic AGDM-SUSZ-VLR-016 | 185 zł |
Suszarka Valera Excel 2000 Ionic | 189 zł |
Valera Excel 2000 Ionic 561.08l Jonizacja Zimny nawiew 1800W 2 prędkości n | 249 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Valera 561.08/I:
- Wyjmowany filtr powietrza
PolecamyPorównaj w tabeli →