Suszarka Valera Swiss Silent Jet 7500 Light (SXJ 7500D)
Zdjęcia 5 |
Valera Swiss Silent Jet 7500 Light |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valera Swiss Silent Jet 7500 Light
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Valera Swiss Silent Jet 7500 Profesjonalna Suszarka Do Włosów Z Generatore | 331 zł |
Valera Hairdryer Swiss Silent Jet SXJ 7500 RC Suszarki do włosów Damski | 432 zł |
SUSZARKA VALERA JET 7500 JONY DYFUZOR 2000W CICHA | 343 zł |
Valera Swiss Silent Jet 7500 Light Ionic Rotocord profesjonalna suszarka d | 463 zł |
Suszarka do włosów VALERA Swiss Silent Jet SXJ7500DRC | 368 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Valera Swiss Silent Jet 7500 Light:
- Długość przewodu zasilającego - 3 m
- Obrót linki przegubowej o 360 °
PolecamyPorównaj w tabeli →