Suszarka Valera Swiss Silent Jet 8700 Rotocord (SXJ 8700 D RC)
Valera Swiss Silent Jet 8700 Rotocord |
|
Suszarka do włosów Valera jest produkowana w Szwajcarii i spełnia wysokie standardy jakości. Jest pozycjonowany jako urządzenie profesjonalne, a jego cechy są odpowiednie: duża moc 2400 W, silnik prądu przemiennego AC-PERFORMANCE o żywotności 2 tys. godzin. Cechą modelu jest technologia Smart Airflow, która optymalizuje przepływ powietrza i redukuje poziom hałasu nawet o 66 dB. Według producenta jest to około 35% mniej niż w konwencjonalnych suszarkach do włosów.
O profesjonalizmie świadczy również 3-metrowy przewód z opatentowanym obrotowym systemem mocowania ROTOCORD, który zapobiega skręcaniu się i plątaniu drutu oraz bogaty wiązka. Zawiera dyfuzor, standardowy koncentrator i smukły chłodziwo TOUCH ME z podwójnymi ściankami, które chronią dłonie przed poparzeniem. Valera SXJ 8700 jest wyposażony w pokryty turmalinem element grzewczy, który podczas pracy emituje ujemnie naładowane cząstki. Jony zachowują naturalne nawilżenie włosów oraz dodają gładkości i połysku. Dodatkowo, dzięki nawilżaniu jonowemu, suszarka nie zaszkodzi włosom farbowanym, które wymagają szczególnej uwagi. Moc i temperaturę reguluje się osobno, na ciele znajduje się również przycisk do nadmuchu na zimno, który działa jak najdelikatniej na włosy i pomaga utrwalić uzyskany kształt pasemek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Kup Valera Swiss Silent Jet 8700 Rotocord
Wszystkie ceny 8 →Valera Swiss Silent Jet 8700 profesjonalna suszarka do włosów - do szybkie | 439 zł |
Suszarka Valera VALERA SUSZARKA SILENT JET 8700 IONIC 2400W ROTOCORD | 439 zł |
Valera Swiss Silent Jet 8700 Rotocord profesjonalna suszarka do włosów z j | 543 zł |
Valera 8700 Suszarka Do Włosów Ionic Rotocord 2400W | 439 zł |
Valera suszarka Silent Jet 8700 ionic 2400W Rotocord | 697 zł |