Suszarka Valera Swiss Silent Jet 8600 Light Ionic (SXJ8600DRC)
Valera Swiss Silent Jet 8600 Light Ionic |
|
Profesjonalna suszarka, pochodząca ze Szwajcarii, łączy pozornie niekompatybilne rzeczy - wysoką wydajność i niski poziom hałasu. Jego moc to imponująca moc 2400 watów, a silnik prądu zmiennego Universal Long-Life o długiej żywotności zapewnia wysoki przepływ powietrza i gwarantuje długą żywotność do 2000 godzin. Dzięki temu suszenie zajmuje mniej czasu, a urządzenie wytrzyma ponad rok.
Jednocześnie dzięki unikalnej konstrukcji wewnętrznej zmniejsza się tarcie, a poziom hałasu wynosi tylko 65 dB. Według producenta jest to o 35% mniej niż w przypadku innych modeli. Valera SXJ 8600 jest wyposażona w generator turmalinu, który uwalnia jony ujemne do powietrza. Zapobiegają wysuszeniu włosów, zatrzymują wilgoć oraz dodają blasku i połysku. Ponadto do profesjonalnej stylizacji dostępnych jest kilka trybów mocy i temperatury, oddzielny przycisk zimnej dmuchawy do ustalania kształtu pasm i kilka dysz w zestawie. To dyfuzor do tworzenia obszernych fryzur i loków, standardowy koncentrator i nienagrzewająca się dysza TOUCH ME - w zasadzie ten sam koncentrator, tylko szerszy i z podwójnymi ściankami, które chronią palce przed poparzeniem. Na szczególną uwagę zasługuje elastyczny 3-metrowy przewód zasilający z systemem ROTOCORD - obrotowa nasadka zapobiegająca skręcaniu się przewodu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valera.
Kup Valera Swiss Silent Jet 8600 Light Ionic
Wszystkie ceny 13 →Suszarka do włosów VALERA Swiss Silent Jet SXJ8600DRC | 414 zł |
VALERA ROTOCORD SWISS SILENT JET 8600 IONIC SUSZARKA DO WŁOSÓW 2400W | 450 zł |
Suszarka Valera Suszarka do włosów SXJ8600DRC - SXJ8600 RC | 427 zł |
Valera Swiss Silent Jet 8600 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 2400W 2 prędko | 669 zł |
Valera Swiss Silent Jet 8600 Ionic Rotocord profesjonalna suszarka do włos | 494 zł |
- Długość przewodu - 3 m