Suszarka BaByliss PRO BAB5586E
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO BAB5586E |
|
Stosunkowo niedroga profesjonalna suszarka od „stylowej” marki BaByliss. Należy do znanej linii PRO, wyposażona jest w dwa jonizatory oraz powłokę ceramiczno-turmalinową, dzięki czemu jest skuteczna i wygodna. Wbudowane jonizatory sprawiają, że włosy są bardziej podatne na układanie, gładsze i lśniące, a także neutralizują ładunki elektrostatyczne – funkcja nie jest nowa, ale są dwa generatory, które pozwalają nie martwić się o kondycję i zdrowie włosów.
Jest tylko jedna dysza koncentratora o szerokości 6 mm. Ta nasadka doskonale sprawdza się przy każdym typie stylizacji, a także służy do zwiększania objętości włosów. Pokrycie elementu grzejnego łączy ceramikę i turmalin, dzięki czemu suszarka do włosów rozprowadza ciepło równomiernie. Dostępnych jest 6 trybów pracy: 2 prędkości i 3 ustawienia temperatury – można je łączyć, aby dobrać parametry stylizacji do własnych włosów.
Funkcja zimnego powietrza eliminuje zaangażowanie elementów grzewczych i jest odpowiednia dla posiadaczy bardzo zniszczonych i wrażliwych włosów. Moc pracy jest bardzo przyzwoita i wynosi 1800 w. Suszarka do włosów BaByliss BAB5586E jest rekordowo lekka, waży zaledwie 420 g. Korpus modelu jest matowy i podgumowany - nie tylko dobrze wygląda, ale również nie ślizga się podczas montażu. Filtr kurzu i włosów jest wyjmowany i łatwy do czyszczenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO BAB5586E
Wszystkie ceny 7 →BaByliss Pro BAB5586GE Suszarka do włosów SL Ionic Super Light czarna | 277 zł |
BaByliss PRO Dryers SL ionic BAB5586E suszarka do włosów matowy BAB5586E 1 | 242 zł |
Babyliss Pro Sl-Ionic Super Light Suszarka Do Włosów Z Jonizacją 1900W, Ba | 242 zł |
Babyliss PRO Profesjonalna Suszarka Pro SL Ionic - Niesamowicie Lekka | 285 zł |
BaByliss Pro BAB5586E SL Ionic Suszarka do włosów 1800W | 245 zł |
BaByliss PRO Dryers SL Ionic 1 5586GE suszarka do włosów błyszczący BAB558 | 245 zł |
BaByliss PRO, suszarka do włosów z jonizacją, 1900W, BAB5586E | 249 zł |