Стайлер BaByliss PRO Dry & Straighten BAB2073EPE
Фото 5 |
BaByliss PRO Dry & Straighten BAB2073EPE |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO Dry & Straighten BAB2073EPE
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Babyliss Pro Babyliss Pro Prostownica do Włosów Srebrny 102619 | 436 zł |
Prostownica BaByliss BAB2073EPE | 310 zł |
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2073E prostownica do włosów 1 | 340 zł |
Prostownica do włosów BABYLISS BAB2073EPE | 329 zł |
Babyliss Pro prostownica wet & dry BAB2073EPE | 390 zł |
Prostownica BABYLISS Dry&Straighten (BAB2073EPE) 38 MM | 425 zł |
BaByliss PRO Dry&Straighten, prostownica na mokro, BAB2073EPE | 366 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →