Стайлер BaByliss Steam Staight ST492E
Фото 5 |
BaByliss Steam Staight ST492E |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss Steam Staight ST492E
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BaByliss Steam Straight prostownica parowa do bardzo gładkich włosów z 5 p | 226 zł |
Prostownica do włosów BaByliss ST492E (3030050153392) | 288 zł |
BABYLISS Prostownica do włosów BABYLISS ST492E Czarny | 269 zł |
Prostownica BaByliss ST492E | 279 zł |
Prostownica BABYLISS ST492E Steam Straight 3030050153392 | 269 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →