Стайлер BaByliss PRO UltraSonicBAB2191 (BAB2191SEPE)
Відео 1Фото 5 |
BaByliss PRO UltraSonicBAB2191 |
|
Час нагріву — 50 секунд. Знімний резервуар для води. В комплекті додатковий резервуар для води, щіточка для чищення і термокилимок.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO UltraSonicBAB2191
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Babyliss Pro 102626 prostownica Ultra Sonic 28 mm | 454 zł |
BaByliss PRO Ultrasonic Cool Mist prostownica do włosów | 493 zł |
Prostownica do włosów BABYLISS Pro Sleek Expert BAB2072EPE | 395 zł |
Babyliss PRO Prostownica Ultrasonic | 580 zł |
Prostownica Ultradźwiękowa BaByliss Pro Ultrasonic Cool Mist BAB2191SEPE | 399 zł |
BABYLISS PRO ULTRASONIC COOL MIST IRON TECHNOLOGIA EP 5.0- PROSTOWNICA ULT | 442 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →