Stylizator BaByliss PRO UltraSonicBAB2191 (BAB2191SEPE)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
BaByliss PRO UltraSonicBAB2191 |
|
Czas nagrzewania - 50 sekund. Wyjmowany zbiornik na wodę. W zestawie dodatkowy zbiornik na wodę, szczotka do czyszczenia i mata termiczna.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO UltraSonicBAB2191
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Pro 102626 prostownica Ultra Sonic 28 mm | 454 zł |
Prostownica do włosów BABYLISS Pro Sleek Expert BAB2072EPE | 395 zł |
Prostownica parowa Babyliss Pro Ultra BAB2191SEPE | 369 zł |
BaByliss PRO Ultrasonic Cool Mist prostownica do włosów | 493 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →