Suszarka do włosów BaByliss PRO BAB2676TTE
BaByliss PRO BAB2676TTE |
|
Bardzo kompaktowy i wygodny model francuskiej marki BaByliss, łączący w sobie funkcje suszarki i szczotki, co znacznie ułatwia stylizację. Znajduje się w średniej półki cenowej i może być z powodzeniem stosowany zarówno w domu, jak i w salonach. Ważną cechą jest pokrycie tytanowo-turmalinowa, która dobrze działa na włosy nie wysuszając ich i działa jak jonizator. W modelu jest tylko jedna nasadka - szczoteczka o średnicy 32 mm z miękkim elastycznym włosiem, którego końcówki są zaokrąglone i nie rysują skóry głowy.
Ta dysza, niestety, nie może zostać usunięta, jednak istnieją 2 tryby temperatury połączone z 2 trybami mocy. Suszarka do włosów BaByliss BAB2676TTE zużywa tylko 700 W, ale wystarczająco szybko suszy i układa włosy. Końcówka nie nagrzewa się i prawie niemożliwe jest oparzenie dłoni lub skóry głowy. Przewód obraca się, jego długość wynosi 2,7 m. Dodatkowo ten model, a tak kompaktowy, wyposażony jest w pętlę dla najwygodniejszego przechowywania i wygodnego użytkowania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO BAB2676TTE
Wszystkie ceny 9 →BaByliss Pro Air Styler Płaskie szczotki do włosów | 209 zł |
Babyliss Suszarko-lokówka BABYLISS BAB2676TTE | 174 zł |
SUSZARKO-LOKÓWKA BABYLISS PRO BAB2676TTE 32MM | 159 zł |
BaByliss Suszarko-lokówka PRO Air Styler Ceramic 32 mm | 179 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Air Styler 0 1 Stk. | 197 zł |