Prostownica BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E |
|
Stylowa, dość prosta, ale jednocześnie skuteczna w użytkowaniu lokówka z ceramicznymi płytkami, które szybko nabierają temperatury pracy, a przy tym są dość „delikatne” dla włosów, nie przegrzewając ich ani nie psując ich. Producent zastosował specjalną powłokę nanotytanową (Nano Titanium Sol-Gel), która czyni je bardziej odpornymi na zużycie, odpornymi na wysokie temperatury, a także znacznie poprawia ślizganie się włosów, praktycznie nie powodując tarcia.
BaByliss BAB2072E ma moc roboczą 60 W i może nagrzać się do 230°C w ciągu kilku sekund, dzięki czemu możesz efektywnie korzystać z urządzenia niemal natychmiast po podłączeniu. Szerokość każdej płytki to 24 mm, co wystarczy, aby wyprostować dowolne kosmyki. Niewątpliwą zaletą jest przewód o długości 2,7 metra, który pozwala korzystać z prostownica nawet wtedy, gdy gniazdko nie znajduje się w najdogodniejszym miejscu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E
Wszystkie ceny 8 →Babyliss Prostownica BABYLISS BAB2072EPE | 305 zł |
Prostownica BaByliss Pro Sleek BAB2072EPE | 275 zł |
BaByliss PRO Straighteners Ep Technology 5.0 2072E prostownica do włosów 2 | 329 zł |
Prostownica do włosów BABYLISS Pro Sleek Expert BAB2072EPE | 275 zł |
Prostownica BABYLISS BAB2072EPE - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 278 zł |
Modyfikacje BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E
Ceny na BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E | od 275 zł | 8 oferty | ||
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE | od 396 zł | 4 oferty | ||
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE | od 283 zł | 4 oferty |