Плойка BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE
Фото 4 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BaByliss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BaByliss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Babyliss Pro 102593 Non Digital 19 mm 3030050047295 | 180 zł |
BaByliss Pro Non Digital Titanium Turmalin Suszarki do włosów | 195 zł |
Lokówka BaByliss Pro BAB2172TTE | 178 zł |
BaByliss PRO Curling Iron 2172TTE lokówka do włosów (BAB2172TTE) 1 szt. | 216 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Non Digital Titanium Turmalin 0 1 Stk. | 182 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE
Ціни на BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE | від 178 zł | 9 пропозицій | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE | від 170 zł | 4 пропозиції | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE | від 169 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →