Lokówka BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Pro 102593 Non Digital 19 mm 3030050047295 | 180 zł |
BaByliss Pro Non Digital Titanium Turmalin Suszarki do włosów | 195 zł |
Lokówka BaByliss Pro BAB2172TTE | 178 zł |
BaByliss PRO Curling Iron 2172TTE lokówka do włosów (BAB2172TTE) 1 szt. | 216 zł |
BaByliss Pro BaByliss Pro Non Digital Titanium Turmalin 0 1 Stk. | 182 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2172TTE | od 178 zł | 9 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2173TTE | od 170 zł | 4 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2174TTE | od 169 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →