Lokówka TONI&GUY TGIR1929E
TONI&GUY TGIR1929E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TONI&GUY 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TONI&GUY.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TONI&GUY TGIR1929E
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TONY GUY TGIR1929E - STYL FIX Pętla DPCD-TON0097954119292 | 122 zł |
Lokówka do włosów mała Toni&guy 1929E StyleFix | 130 zł |
TONI&GUY TGIR1929E Style fix Kompaktowa lokówka do włosów | 235 zł |
Lokówka do włosów o kompaktowych rozmiarach TONI&GUY TGIR1929E Style fix | 139 zł |
TONI&GUY TGIR1929E Style fix Kompaktowa lokówka do włosów | 233 zł |
TONI&GUY TGIR1929E Style fix Kompaktowa lokówka do włosów | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →