Suszarka do włosów BaByliss AirStyle AS136E
Wideo 5Zdjęcia 11 |
BaByliss AirStyle AS136E |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss AirStyle AS136E
Wszystkie ceny 27 →Babyliss Air Style 1000 AS136E Lokówko Suszarka Srebrny/Szary 1000 W | 189 zł |
BABYLISS Lokówko-suszarka BABYLISS AS136E Brązowy metaliczny | 200 zł |
Babyliss Lokówka Airstyle 1000 | 215 zł |
Suszarko-lokówka BaByliss AS136E AGDM-SUSZ-BAB-107 | 190 zł |
Suszarko-lokówka BABYLISS Air Style 1000 AS136E | 200 zł |
Jack wszystkich transakcji
BaByliss oferuje godnego konkurenta Dyson Airwrap, który nie jest tani, ale wciąż prawie 10 razy tańszy. To prawdziwy ratunek dla kobiecej połowy (a czasem męskiej), ponieważ za pomocą tego niewielkiego urządzenia można szybko i sprawnie wysuszyć, wyprostować lub zwinąć włosy. W tym celu w zestawie znajdują się cztery załączniki. Koncentrator przygotowuje włosy do stylizacji usuwając nadmiar wilgoci. Pamiętaj jednak, że moc to tylko 1000 W, więc urządzenie nie jest w stanie w pełni zastąpić zwykłej suszarki do włosów. Dokładniej, możesz po prostu wysuszyć włosy, ale spędzisz na tym znacznie więcej czasu. Prosta prostokątna szczotka przeznaczona jest do prostowania pasm i ujarzmienia puszystych włosów, okrągła - do zwiększania objętości u nasady i podkręcania końcówek, a dysza imitująca stożkową lokówkę - do tworzenia loków. Dzięki takiemu arsenałowi podbiją Cię wszystkie włosy i fryzury: na przykład za pomocą okrągłej szczotki o dużej średnicy możesz tworzyć duże fale Hollywood, z stożkową - bardziej elastyczne loki zarówno na długich, jak i krótkich włosach. To prawda, że niestety nie ma tu auto-rotacji, więc będziesz musiał sam nawijać pasma.
W domu i w salonie
Nie na próżno urządzenia BaByliss wybierają profesjonalni fryzjerzy, ponieważ są równie wygodne w użyciu zarówno w domu, jak i w salonie. Dla różnych rodzajów włosów dostępnych jest kilka trybów o różnej mocy i temperaturze, dla najdelikatniejszego efektu lub jako końcowy efekt - nadmuch na zimno. Nie zapomnieli o zdrowiu włosów: powłoka ceramiczna uważana jest za jedną z najdelikatniejszych, a jonizacja dodaje blasku i zapobiega elektryzowaniu się kosmyków. Przyjemnym drobiazgiem będzie również dość długi sznur (2,5 m) z uchylną podstawą, która daje pełną swobodę działania i nie plącze się podczas użytkowania. Być może brakuje tylko pętli do zawieszania.
Podsumowując, BaByliss to nie tylko suszarka do włosów, ale wielofunkcyjna lokówka na każdą okazję, która w zaledwie 10 – 15 minut pomoże Ci pięknie ułożyć włosy i wyglądać w 100%. A biorąc pod uwagę liczbę załączników w zestawie, jego cena jest całkiem uzasadniona.