Lokówka BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE
Zdjęcia 7 |
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babyliss Pro BAB2272TTE lokówka do włosów z tytanu turmalin 19 mm | 250 zł |
BaByliss PRO Curling Iron 2272TTE lokówka do włosów BAB2272TTE 1 szt. | 228 zł |
Babyliss Pro Lokówka Tytanowo-Turmalinowa Z Wyświetlaczem Lcd, Bab2272Tte | 219 zł |
Babyliss PRO Lokówka Curl Definer+ 19mm | 285 zł |
BaByliss PRO lokówka tytanowo-turmalinowa z wyświetlaczem LCD, 19mm, BAB22 | 235 zł |
Modyfikacje BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE
Ceny na BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2271TTE | od 209 zł | 4 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE | od 219 zł | 6 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2273TTE | od 200 zł | 16 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2274TTE | od 216 zł | 11 oferty | ||
BaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2275TTE | od 212 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →