Prostownica BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE
Zdjęcia 4 |
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Babylisspro prostownica Sleek Expert - Ep BAB2072EPE | 366 zł |
Prostownica BABYLISS Sleek Expert (BAB2072EPE) kolor grafit 24 MM | 425 zł |
Prostownica BaByliss Pro BAB2072EPE Sleek Expert 24mm wysyłka 24H | 283 zł |
BaByliss PRO Sleek Expert, profesjonalna prostownica, BAB2072EPE | 325 zł |
Modyfikacje BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE
Ceny na BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072E | od 275 zł | 8 oferty | ||
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPRE | od 396 zł | 4 oferty | ||
BaByliss PRO Sleek Expert BAB2072EPE | od 283 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →