Lokówka BaByliss PRO MiraCurl BAB2666E
Zdjęcia 5 |
BaByliss PRO MiraCurl BAB2666E |
|
Sygnał dźwiękowy gotowości. Regulowana średnica cylindra do kręcenia loków od 19 do 25 mm.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss PRO MiraCurl BAB2666E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BaByliss BAB2666E Miracurl MkII automatyczna lokówka do 3 różnych stylów l | 733 zł |
Lokówka automatyczna do włosów BABYLISS BAB2666E | 1 387 zł |
BaBylissPRO Mira Curl II, lokówka automatyczna, BAB2666E | 661 zł |
Babyliss Pro MiraCurl MKII BAB2666E MK2 | 663 zł |
BABYLISS PRO PROFESJONALNA LOKÓWKA DO WŁOSÓW MIRACURL MKII BAB2666E | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →