Suszarka BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE
Zdjęcia 7 |
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE biały czarny |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Kup BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE
Wszystkie ceny 9 →BabylissPro Caruso jonizacja 2400 W BAB6970IE | 379 zł |
Babyliss Pro Caruso Hq Suszarka Do Włosów Z Jonizacją 2400W Bab6970Ie | 353 zł |
BaByliss Pro Suszarka CARUSO 2400W BAB9670IE HQ IO | 327 zł |
Suszarka BaByliss BAB6970IE | 438 zł |
BaByliss PRO Dryers Caruso HQ suszarka do włosów BAB6970IE | 402 zł |
Potężny włoski
BaByliss posiada bogate doświadczenie w produkcji wysokiej jakości urządzeń do stylizacji, dlatego wybierając produkt z jej produkcji, masz pewność, że otrzymasz urządzenie na wysokim poziomie, które dobrze wykona swoje zadania. BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970 nie jest wyjątkiem. Jest to zaawansowany technologicznie i niezawodny model, którego podstawą jest silnik prądu przemiennego wyprodukowany w ojczyźnie producenta – we Włoszech. Przyspiesza prędkość nadmuchiwanego strumienia powietrza do 172 km/h, dzięki czemu suszarka na pewno poradzi sobie z każdym włosem – pofalowanym, grubym, długim i niesfornym. Ponadto urządzenie ma dużą moc 2400 W i jest wyposażone w grzałkę o zoptymalizowanej konstrukcji, dzięki której nagrzewanie odbywa się równomiernie, bez wahań temperatury. Można tu również dodać technologię jonizacji, która pomaga usunąć elektryczność statyczną, zachować naturalne nawilżenie i zamknąć łuski włosów. Wszystko razem zapewnia szybkie i bezpieczne suszenie.
Wysuszyć i położyć
Za pomocą suszarki możesz nie tylko suszyć, ale także stylizować włosy, eksperymentując z wyglądem. Pomoże w tym kilka trybów temperatury i mocy, przycisk zimnego nadmuchu Cold Shot do utrwalenia uzyskanego wyniku oraz dwie dysze w zestawie - koncentratory o wymiarach 6x60 i 6x75 mm. W połączeniu z okrągłym grzebieniem możesz podnieść pasma u nasady, dodać im objętości, wyprostować je lub podkręcić końce.
Zazwyczaj BaByliss produkuje sprzęt profesjonalnej jakości, który jest przeznaczony do użytku zarówno w domu, jak i w salonie. Dlatego suszarka do włosów posiada wszystkie niezbędne cechy takiego urządzenia. Należą do nich lekka waga (535 g) o ergonomicznym kształcie łagodzącym napięcie mięśni przedramienia, długa linka (2,7 m) z pętlą do zawieszania oraz wyjmowany filtr do czyszczenia wirnika silnika.
Modyfikacje BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE
Ceny na BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE |
---|---|---|---|---|
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970WIE | od 262 zł | 13 oferty | ||
BaByliss PRO Caruso-HQ BAB6970IE | od 327 zł | 12 oferty |