Фен Wahl 4314-0470
Wahl 4314-0470 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wahl 4314-0470
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wahl 4314-0470 Dryer Turbo Booster | 322 zł |
Wahl pro Wahl Turbo Booster 3400 Ergo Light profesjonalna suszarka do włos | 393 zł |
Wahl Pro Styling Series Type 4314-0470 suszarka do włosów | 485 zł |
Wahl Turbo Booster suszarka do włosów 2400W profesjonalna, czarna,z funkcj | 398 zł |
Wahl Turbo Booster, suszarka do włosów, 2400W | 420 zł |
Wahl Turbo Booster suszarka do włosów 2400W profesjonalna, czarna,z funkcj | 364 zł |
Wahl Turbo Booster 3400 Ergo Light- profesjonalna suszarka do włosów 2400W | 364 zł |
Додаткові функції і можливості фена Wahl 4314-0470:
- Довжина мережевого шнура — 3 м
РекомендуємоПорівняти в таблиці →