Suszarka Wahl 4314-0470
Wahl 4314-0470 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wahl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wahl.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wahl 4314-0470
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wahl 4314-0470 Dryer Turbo Booster | 322 zł |
Wahl Turbo Booster suszarka do włosów 2400W profesjonalna, czarna,z funkcj | 398 zł |
Wahl pro Wahl Turbo Booster 3400 Ergo Light profesjonalna suszarka do włos | 393 zł |
Wahl Pro Styling Series Type 4314-0470 suszarka do włosów | 485 zł |
Wahl Turbo Booster, suszarka do włosów, 2400W | 420 zł |
Wahl Turbo Booster suszarka do włosów 2400W profesjonalna, czarna,z funkcj | 364 zł |
Wahl Turbo Booster 3400 Ergo Light- profesjonalna suszarka do włosów 2400W | 364 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Wahl 4314-0470:
- Długość przewodu zasilającego - 3 m
PolecamyPorównaj w tabeli →