Lokówka BaByliss C338E
BaByliss C338E |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BaByliss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BaByliss.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BaByliss C338E
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lokówka BaByliss 38mm do tworzenia dużych loków C338E | 91 zł |
Lokówka BaByliss C338E (3030050069419) | 99 zł |
BaByliss C338E Lokówki Damski | 163 zł |
Lokówka BaByliss C338E PRO 180 XL AGDM-SUSZ-BAB-050 | 96 zł |
BABYLISS LOKÓWKA DO WŁOSÓW CURLING TONG 38MM C338E | 97 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →