Lokówka Rowenta Karl Lagerfeld Curling Tong CF321 (CF321LF0)
Zdjęcia 7 |
Rowenta Karl Lagerfeld Curling Tong CF321 |
|
Firma Rowenta prezentuje lokówkę z kolekcji Karla Lagerfelda, o czym świadczy napis na korpusie oraz stylowy, minimalistyczny design z charakterystycznym wzorem. Pomimo dużej nazwy w nazwie, jest to budżetowa i dość prosta lokówka z minimum funkcji. Ma średnicę 25 mm, co jest pewnym standardem wśród urządzeń do stylizacji. Oznacza to, że lokówka nadaje się do włosów dowolnej długości i pomoże stworzyć wyraźne, naturalne loki.
Prostą cylindryczną dyszę uzupełnia klips do przytrzymywania pasma. Aby ograniczyć negatywny wpływ wysokich temperatur na włosy, Rowenta Karl Lagerfeld Curling Tong CF321 otrzymała autorską powłokę Keratin & Glow, łączącą białko keratyny i turmalin. Pierwszy z nich jest ważnym składnikiem włosów i odpowiada za ich siłę i elastyczność. Turmalin to naturalnie jonowy minerał, który zmniejsza elektryzowanie się i puszenie włosów.
Ustawienia modelki są tak proste, jak to tylko możliwe, ponieważ nie ma wyboru trybów temperaturowych – lokówka pracuje w jednej temperaturze 200°C. Dlatego na obudowie znajduje się tylko przycisk włączania/wyłączania. Dla wygodniejszego i bezpieczniejszego użytkowania zastosowano pętlę do zawieszania, obrotowy przewód, który nie skręca się podczas pracy, małą podstawkę zapewniającą stabilne ustawienie lokówki na płaskiej powierzchni, a także chłodną końcówkę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rowenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rowenta.
Kup Rowenta Karl Lagerfeld Curling Tong CF321
Rowenta x Karl Lagerfeld CF321L lokówka do włosów 25 mm keratyna i powłoka | 114 zł |
Rowenta Karl Lagerfeld CF321LF0 lokówka do włosów | 114 zł |
Rowenta Cf321lf0 Karl Lagerfeld Hair Styler Posrebrzany | 100 zł |