Prostownica Rowenta Karl Lagerfeld SF161 (SF161LF0)
Zdjęcia 10 |
Rowenta Karl Lagerfeld SF161 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rowenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rowenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rowenta Karl Lagerfeld SF161
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rowenta x Karl Lagerfeld SF161L Easyliss prostownica do włosów obsługa jed | 70 zł |
Prostownica ROWENTA x Karl Lagerfeld Easyliss SF161LF0 | 70 zł |
Rowenta Karl Lagerfeld Easyliss SF161LF0 prostownica do włosów | 98 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →