Prostownica Cecotec Bamba RitualCare 950 Wet&Dry (CCTC-03400)
Zdjęcia 6 |
Cecotec Bamba RitualCare 950 Wet&Dry |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Bamba RitualCare 950 Wet&Dry
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Bamba RitualCare Wet&Dry 55 W powłoka keratynowa i olej arganowy 2 | 80 zł |
Prostownica CECOTEC RitualCare Wet&Dry | 80 zł |
Prostownica CECOTEC RitualCare Wet&Dry 4328 | 80 zł |
Cecotec Prostownica do włosów Bamba Ritualcare 950 Wet&Dry Max Care 55 W p | 86 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →