Suszarka Cecotec Bamba IoniCare 5300 (CCTC-04202)
Zdjęcia 12 |
Cecotec Bamba IoniCare 5300 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Bamba IoniCare 5300
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Suszarka CECOTEC Bamba IoniCare 5300 Maxi Aura Biały | 122 zł |
Suszarka CECOTEC Bamba IoniCare 5300 Maxi Aura Biały | 131 zł |
Cecotec Bamba Ionicare 5300 Maxi Aura Brush Posrebrzany A0031071/4202 | 102 zł |
Suszarka CECOTEC Bamba IoniCare 5300 Maxi Aura Czarny | 140 zł |
Suszarka CECOTEC Bamba IoniCare 5300 Maxi Aura Czarny | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →