Фен Cecotec Bamba IoniCare 5350 (CCTC-04205)
Фото 4 |
Cecotec Bamba IoniCare 5350 |
|
В комплекті 2 концентратора і один дифузор.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Bamba IoniCare 5350
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Suszarka CECOTEC IoniCare 5350 PowerShine Ice | 157 zł |
Suszarka CECOTEC IoniCare 5350 PowerShine Ice 4204 | 140 zł |
Cecotec Hair Dryer Ionicare 5350 Powershine Fire Czarny 04205 | 141 zł |
Suszarka CECOTEC IoniCare 5350 PowerShine Fire | 140 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →