Фен Cecotec Bamba IoniCare 5200
Фото 12 |
Cecotec Bamba IoniCare 5200 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Bamba IoniCare 5200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Bamba IoniCare 5200 Aura suszarka do włosów jonowa moc 2300 W siln | 143 zł |
Suszarka CECOTEC Bamba IoniCare 5200 Aura Biały | 130 zł |
Cecotec Bamba IoniCare 5200 Aura Ionowa suszarka do włosów 2300 W mocy z r | 147 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →