Плойка Cecotec Bamba SurfCare 750 (CCTC-04198)
Фото 8 |
Cecotec Bamba SurfCare 750 |
|
В автоматичній плойки представлена функція пам'яті, яка зберігає налаштування пристрою.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Bamba SurfCare 750
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cecotec Ceramiczna bezprzewodowa lokówka SurfCare 750 Travel Magic Waves p | 206 zł |
Lokówka automatyczna CECOTEC SurfCare 750 Travel Magic Waves | Bezpłatny t | 206 zł |
Cecotec Surfcare 750 Travel Magic Waves Automatic Curler Czarny 04198 | 196 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →