Prostownica Cecotec Bamba RitualCare 1100 HidraProtect Titanium Ion Touch (CCTC-04249)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Cecotec Bamba RitualCare 1100 HidraProtect Titanium Ion Touch |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Bamba RitualCare 1100 HidraProtect Titanium Ion Touch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cecotec Prostownica do włosów Bamba RitualCare 1100 Titanium Ion Touch 042 | 170 zł |
Prostownica CECOTEC RitualCare 1100 HidraProtect Titanium Ion Touch | 170 zł |
Prostownica CECOTEC RitualCare 1100 HidraProtect Titanium Ion Touch 4249 | 170 zł |
Cecotec Bamba RitualCare 1200 Titanium Ion Touch prostownica 60 W powłoka | 185 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →