Szczotka Cecotec Bamba InstantCare 1400 Excellence Brush (CCTC-04298)
Zdjęcia 9 |
Cecotec Bamba InstantCare 1400 Excellence Brush |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cecotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cecotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cecotec Bamba InstantCare 1400 Excellence Brush
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szczotka prostująca Cecotec InstantCare 1400 36W | 197 zł |
Szczotka prostująca CECOTEC InstantCare 1400 Excellence Brush | 190 zł |
Szczotka prostująca Cecotec InstantCare 1400 Excellence Brush 4298 | 197 zł |
Szczotka prostująca CECOTEC InstantCare 1400 Excellence Brush | 190 zł |
Cecotec Bamba Instantcare 1400 Excellence Brush Czarny 04298 | 145 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →