Stylizator Sencor SHI 3100VT
Zdjęcia 11 |
Sencor SHI 3100VT |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHI 3100VT
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
50W prostownica 100mm 25mm Powierzchnia prasowania SHI 3100VT | 131 zł |
SENCOR Prostownica SHI 3100VT 8590669265596 | 80 zł |
Prostownica SENCOR SHI 3100VT | 80 zł |
Sencor Prostownica do włosów Sencor SHI 3100VT | 136 zł |
Prostownica SENCOR SHI 3100VT | 80 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Sencor SHI 3100VT:
- Czas nagrzewania do 180 °C: 1 minuta.
- Czas nagrzewania do 220 °C: 2 minuty.
PolecamyPorównaj w tabeli →