Suszarka Sencor SHD 6700VT
Zdjęcia 11 |
Sencor SHD 6700VT czerwony fioletowy |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHD 6700VT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sencor suszarka do włosów SHD 6700 Fioletowy SHD 6700VT | 141 zł |
Suszarka SENCOR SHD 6700VT | 90 zł |
Sencor Suszarka do włosów 2000W Sencor fioletowa | 123 zł |
Suszarka SENCOR SHD 6700VT | 90 zł |
Suszarka SENCOR SHD 6700VT | 90 zł |
Modyfikacje Sencor SHD 6700VT
Ceny na Sencor SHD 6700VT |
---|---|---|---|---|
Sencor SHD 6701RD | od 80 zł | 8 oferty | ||
Sencor SHD 6700VT | od 90 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →