Suszarka do włosów Sencor SHS 8401BK
Zdjęcia 9 |
Sencor SHS 8401BK |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHS 8401BK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SHS 8401BK | 150 zł |
Lokówko-suszarka Sencor SHS 8401 5 nasadek 1000W | 147 zł |
Suszarko-lokówka Sencor SHS 8401BK | 292 zł |
Ekwipunek:
- lokówka okrągła 18 mm
- mała okrągła szczotka 20 mm
- szczotka płaska 39x90 mm
- okrągła szczotka z wysuwanym włosiem 28 mm
- duża okrągła szczotka z miękkim włosiem 31 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →