Suszarka Sencor SHD 6600
Zdjęcia 4 |
Sencor SHD 6600 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SHD 6600
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SENCOR SHD 6600 suszarka do włosów czerwona 40020114 | 99 zł |
Suszarka SENCOR SHD 6600 | 70 zł |
Suszarka SENCOR SHD 6600 | 100 zł |
Suszarka Sencor SHD 6600 | 99 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Sencor SHD 6600
Ceny na Sencor SHD 6600 |
---|---|---|---|---|
Sencor SHD 6600W | od 70 zł | 8 oferty | ||
Sencor SHD 6600 | od 70 zł | 8 oferty | ||
Sencor SHD 6600V | od 70 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →