Prostownica Rowenta Expertise Liss & Curl Ultimate Shine SF6220 (SF6220D0)
Zdjęcia 5 |
Rowenta Expertise Liss & Curl Ultimate Shine SF6220 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rowenta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rowenta.
Kup Rowenta Expertise Liss & Curl Ultimate Shine SF6220
Rowenta SF6220 prostownica do włosów Liss i Curl Ultimate Shine LED prosto | 150 zł |
Prostownica ROWENTA Shine & Beauty Booster SF6220 | 150 zł |
Rowenta - Obrotowy kabel zasilający do prostownicy Liss Curl SF6220 SF6230 | 104 zł |
5 ustawień temperatury
Prostarka posiada 5 reżimów temperaturowych do pracy z różnymi rodzajami włosów: 130, 150 i 170 stopni zalecane dla włosów łamliwych, cienkich, farbowanych lub rozjaśnianych, 200 i 230 stopni - dla zdrowych i mocnych. Zwykle średnia temperatura wystarcza do szybkiej stylizacji i długotrwałego efektu, nawet dla posiadaczek pofalowanych i niesfornych kosmyków. Jednocześnie urządzenie nagrzewa się niemal natychmiast – w zaledwie 15 sekund.
Wybrana temperatura jest pokazywana na wyświetlaczu LED, istnieje również funkcja blokady, aby przyciski nie zostały przypadkowo naciśnięte podczas użytkowania. Aby to zrobić, przytrzymaj przycisk „+” lub „-” przez kilka sekund.
Pływające talerze
Dzięki zaokrąglonym krawędziom model ten jest wygodny w użyciu zarówno jako prostownica, jak i lokówka. Płyty z powłoką ceramiczną i pływającą konstrukcją, aby zapewnić równomierne nagrzewanie pasma ze wszystkich stron. Mają optymalny rozmiar - szerokość 25 mm i długość 90 mm.
Zapowiadany jest również podwójny generator jonów: dzięki temu włosy nie elektryzują się, są gładkie, miękkie i lśniące. Dzięki temu urządzenie gładko się ślizga, nie rozrywa pasemek i nie pozostawia zagnieceń.