Suszarka Rowenta Ultra Silence CV6430 (CV6430F0)
Zdjęcia 8 |
Rowenta Ultra Silence CV6430 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rowenta Ultra Silence CV6430
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rowenta Ultra Silence Suszarka do włosów Cichy 2100 Wypadków Szybkoschnący | 302 zł |
Rowenta Ultra Silence CV6430 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 1800W 2 prędko | 289 zł |
Rowenta Ultra Silence CV6430 Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 1800W 2 prędko | 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →