Lokówka Gamma Piu Iron Ready T&C D19 (405-19)
Zdjęcia 3 |
Gamma Piu Iron Ready T&C D19 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gamma Piu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gamma Piu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Gamma Piu Iron Ready T&C D19
Ceny na Gamma Piu Iron Ready T&C D19 |
---|---|---|---|---|
Gamma Piu Iron Ready T&C D13 | od 219 zł | 1 oferta | ||
Gamma Piu Iron Ready T&C D19 | od 179 zł | 2 oferty | ||
Gamma Piu Iron Ready T&C D25 | od 219 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →