Suszarka Gamma Piu Aria
Zdjęcia 14 |
Gamma Piu Aria |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gamma Piu 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gamma Piu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gamma Piu Aria
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GAMMA PIÙ Aria Dual Ionic suszarka do włosów 1 szt. | 743 zł |
Gamma Piu Aria Najlżejsza Suszarka Do Włosów Z Turmalinową Jonizacją Czarn | 661 zł |
Gamma Piu Aria Dual Ionic Suszarka do włosów o ultraniskiej wadze, 1850-22 | 699 zł |
Gamma Piu Aria Najlżejsza Suszarka Do Włosów Z Turmalinową Jonizacją Akwam | 699 zł |
Gamma Piu Aria Najlżejsza Suszarka Do Włosów Z Turmalinową Jonizacją Czarn | 699 zł |
pokaż 9 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Gamma Piu Aria:
- Poziom hałasu: 69 dB.
- Przepływ powietrza: 108 m³/h.
PolecamyPorównaj w tabeli →