Фен Gamma Piu Aria
Фото 14 |
Gamma Piu Aria |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gamma Piu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gamma Piu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gamma Piu Aria
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GAMMA PIÙ Aria Dual Ionic suszarka do włosów 1 szt. | 743 zł |
Gamma Piu Aria Najlżejsza Suszarka Do Włosów Z Turmalinową Jonizacją Czarn | 661 zł |
Gamma Piu Aria Dual Ionic Suszarka do włosów o ultraniskiej wadze, 1850-22 | 699 zł |
Gamma Piu Aria Najlżejsza Suszarka Do Włosów Z Turmalinową Jonizacją Akwam | 699 zł |
Gamma Piu Aria Najlżejsza Suszarka Do Włosów Z Turmalinową Jonizacją Czarn | 699 zł |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості фена Gamma Piu Aria:
- Рівень шуму: 69 дБ.
- Повітряний потік: 108 м³/год.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →