Фен Elchim 3900
Відео 7Фото 7 |
Elchim 3900 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elchim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elchim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elchim 3900
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elchim 3900 Healthy Ionic suszarka do włosów w kolorze czarnym i złotym z | 476 zł |
Elchim 3900 IONIC suszarka Titanium Suszarki do włosów | 858 zł |
Elchim 3900 Healthy Ionic Suszarka Do Włosów Rose Gold 2000-2400W | 683 zł |
Elchim 3900 Titanium Ionic, suszarka, 2000-2400W | 929 zł |
ELCHIM 3900 Zdrowa jonowa suszarka do włosów czarna i srebrna 87809 | 300 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фена Elchim 3900:
- Суміщений перемикач потужності і температури
- Червоний
- Блакитний
- Білий
- Чорний
- Чорний з золотим
- Чорний з срібним
РекомендуємоПорівняти в таблиці →