Suszarka Elchim 3900
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Elchim 3900 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elchim 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elchim.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elchim 3900
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elchim 3900 Healthy Ionic suszarka do włosów w kolorze czarnym i złotym z | 476 zł |
Elchim 3900 IONIC suszarka Titanium Suszarki do włosów | 858 zł |
Elchim 3900 black&gold / suszarka | 683 zł |
Elchim 3900 Titanium Ionic, suszarka, 2000-2400W | 929 zł |
ELCHIM 3900 Zdrowa jonowa suszarka do włosów czarna i srebrna 87809 | 300 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do włosów Elchim 3900:
- Połączony przełącznik mocy i temperatury
- Czerwony
- niebieski
- Biały
- Czarny
- Czarny ze złotem
- Czarny ze srebrem
PolecamyPorównaj w tabeli →