Фен Laifen Swift
Відео 4Фото 13 |
Laifen Swift |
|
Фен компанії Laifen вигідно вирізняється на тлі конкурентів своїм незвичайним дизайном. У нього немає довгастого корпусу, як у більшості моделей, він, за словами виробника, на 60% менший і на 75% легший — вага пристрою становить лише 407 г. Такий фен зручніше тримати в руці навіть при тривалому використанні. Незважаючи на компактні розміри, всередині встановлений потужний безщітковий двигун, який забезпечує швидкість до 110 тисяч обертів за хвилину і подає 13 літрів повітря кожну секунду.
В результаті високошвидкісний повітряний потік швидко висушує волосся та заощаджує ваш час. У той же час удосконалена технологія шумоподавлення знижує рівень шуму та забезпечує комфортне сушіння. Для роботи з різними типами волосся Laifen Swift пропонує два температурні режими, а також холодне обдування для максимально делікатного сушіння та фіксування готового укладання. Вибраний режим відображається за допомогою світлодіодного кільця на корпусі: синій колір – холодне повітря (20 ℃), жовтий – тепле повітря (50 ℃), червоний – гаряче повітря (80 ℃).
Інтелектуальний термодатчик вимірює температуру 100 разів на секунду, щоб регулювати показники, підтримувати стабільний рівень та не допустити перегрівання волосся. Фен оснащений генератором негативних іонів для нейтралізації статичної електрики, що утворюється в процесі сушіння феном, а також додавання волоссю блиску і гладкості. У комплектацію моделі входить лише одна насадка – концентратор для створення спрямованого потоку повітря.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Laifen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Laifen.
Купити Laifen Swift
Усі ціни 92 →Plaukų džiovintuvas Laifen Swift Special SWIFTREDSPECIAL | 850 zł |
Laifen Swift SE Special biały AGDM-SUSZ-LFEN-015 | 599 zł |
Suszarka Laifen Swift Special | 753 zł |
Laifen Swift Special Jonizacja Dyfuzor Zimny nawiew 1600W 2 prędkości nadm | 729 zł |
Laifen, Suszarka Do Włosów Z Jonizacją Laifen Swift Special (różowy) | 728 zł |