Lokówka Remington Pro Soft CI6525
Zdjęcia 5 |
Remington Pro Soft CI6525 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Pro Soft CI6525
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington lokówka z jonizacją 25mm do naturalnych loków ceramiczna z turma | 128 zł |
REMINGTON Lokówka REMINGTON CI6525 PRO SOFT CURL Srebrno-czarny | 139 zł |
REMINGTON Lokówka Pro Soft Curl | 137 zł |
Lokówka do włosów REMINGTON Pro Soft Curl CI6525 | 135 zł |
Lokówka Remington Pro Soft Curl CI6525 25mm | 149 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →