Suszarka do włosów Remington HydraLuxe AS8901
Wideo 4Zdjęcia 9 |
Remington HydraLuxe AS8901 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Kup Remington HydraLuxe AS8901
Remington HYDRAluxe Volumising Air Styler AS8901 | 199 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON AS8901 | 217 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON Hydraluxe AS8901 | 159 zł |
Profesjonalna stylizacja domu
Szczotka do suszarki Remington HydraLuxe AS8901 to niedrogie rozwiązanie umożliwiające wysokiej jakości stylizację włosów w domu. W zestawie wyjątkowa dysza Moisture Lock, specjalnie zaprojektowana z myślą o maksymalnej wydajności: jej owalny kształt ułatwia stylizację u nasady, a specjalne włosie zapewnia równomierne rozprowadzenie i dodanie objętości każdemu pasmowi. Prostownica idealnie nadaje się do tworzenia obszernych, dużych loków w stylu „hollywoodzkich fal”, nadając kształt końcówkom i dodając fryzurze ogólnej objętości, a funkcja jonowa i możliwość nawiewu zimnego powietrza zapewniają dodatkowe utrwalenie.
Doskonałość w szczegółach pielęgnacji
Mocny element grzejny (1200 W) zapewnia szybką stylizację nawet grubych i niesfornych włosów. Dzięki ceramicznej grzałce i trybowi Hydracare urządzenie utrzymuje optymalną temperaturę i przepływ powietrza, aby utrzymać naturalne nawilżenie włosów od nasady aż po same końce. Pozwala to na osiągnięcie idealnego efektu stylizacji przy dużej mocy bez ryzyka przesuszenia. Brak automatycznego obrotu dyszy może nieco utrudnić tworzenie loków, ale nie umniejsza ogólnej skuteczności i łatwości obsługi lokówki.