Prostownica Remington Coconut Smooth S5901
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Remington Coconut Smooth S5901 |
|
Lokówka zawiera mikroodżywki na bazie kokosa, które chronią włosy.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Coconut Smooth S5901
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington S 5901 Kokonut Gładki 814025 | 267 zł |
REMINGTON Prostownica do włosów REMINGTON S5901 Coconut Smooth Różowy meta | 149 zł |
Prostownica Remington Coconut Smooth S5901 45712560100 | 219 zł |
Prostownica REMINGTON S5901 Coconut Smooth 5038061112917 | 150 zł |
REMINGTON COCONUT SMOOTH PROSTOWNICA DO WŁOSÓW S5901 | 199 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →