Suszarka do włosów Remington Blow Dry & Style AS7300
Zdjęcia 5 |
Remington Blow Dry & Style AS7300 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Blow Dry & Style AS7300
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
REMINGTON Lokówko-suszarka REMINGTON AS7300 Blow Dry & Style Czarny | 135 zł |
REMINGTON Suszarka do w?osów Blow Dry & Style Caring Airstyler - 800 W | 101 zł |
Lokówko-suszarka Remington AS7300 45758560100 | 149 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON Blow Dry & Style AS7300 | 119 zł |
Suszarko-lokówka REMINGTON Blow Dry & Style AS7300 | 119 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →